Şirketler Grubu

NETGRUP

GRUP ŞİRKETLERİMİZ

img-netbor
NETBOR Plastik Boru

PE100 şebeke borularının yanında, PE80 ve PE100 doğalgaz borularının da üretimi yapmakta olup yurtiçinde olduğu gibi yurtdışında da Ortadoğu Türk Cumhuriyetlerine ve Afrika piyasalarında sayısız altyapı projesinde ürünleriyle ve kalitesiyle tercih edilen firma konumunu korumaktadır.

Daha Fazla

img-netap
NETAP İnşaat

"Güvenin Temelinde Kalite Vardır" anlayışıyla yola çıkan NETAP, gelişmiş teknolojileri ön planda tutarak ileriye dönük yatırımlarla gücüne güç katmaktadır. Hizmet, kalite, güven, teknoloji ile en modern tasarımları ve standartdışı yapılarla hayallerinizi gerçekleştirmektedir.

Daha Fazla

img-netlab
NETLAB Uygunluk Değerlendirme Laboratuvarı

NETBOR sektördeki sayılı testlere sahip laboratuarını ürün kalitesini daha da geliştirmek için kullanmakla birlikte, "NETBOR Kalite Onaylı Ürün" anlayışıyla proses, ürün ve sistem denetimlerini periyodik olarak gerçekleştirmekte, kalitesini güvence altına almaktadır...

Daha Fazla

img-netgreen
NETGREEN Seracılık

2020 yılında kurulumunu yapmış olduğumuz ‘’Topraksız Tarım Sera’’ ile Sivas’ta yine alanında öncü projelerden biri olmayı başarmıştır. Girişimci sermayenin son yıllardaki yakın takibe aldığı “Topraksız Tarım“, yakın geleceğin en popüler yatırım alanlarından biri olmaya adaydır.

Daha Fazla

img-netenerji
NETENERJİ Enerji

Doğa dostu olan GES projelerinin en iyi yatırım araçlarından olduğu düşünülerek firmamız bu alana da yatırım yapmıştır. 18 dönümlük arazi üzerine kurulu 4400 panel bulunan bu projemiz, yıllık 1.600.000 kWh enerji üretmektedir.


Daha Fazla

e-Bülten'e Abone Olun